Кожен з нас має свій темп освоєння нових знань, у тому числі й у вивченні нової іноземної мови. Хтось швидко освоює матеріал, комусь дається легко. Бувають активні та вмотивовані учні, а бувають лінивці, які не хочуть вчитися і шукають причини чому “ні”.
Ми підготували для вас збірку стилів, які трапляються у вивченні німецької. Цікаво, чи впізнали ви себе у цих картинках?
Трактор – ви наполегливі, і прете неначе трактор до своєї мети вільно володіти німецькою. Ви не бачите першкод перед собою, щодня вчите і практикуєте мовлення. Не боїтесь робити помилки і впевно рухаєтесь по своєму маршруту.
Ждун – ви залишаєтесь в режимі очікування, боїтесь рухати вперед і обираєте режим “нічогонеробіння”. Зміни, на які ви чекаєте все ніяк не відбуваються, тому ви досі не отримуєте жодних успіхів у вивченні мови.
Заучка – ви любите вчитися, звикли постійно бути кращими і вивчення німецької для вас як ще одна перешкода, яку ви хочете здолати. Ви невпинно долаєте складні правила, вчите граматику та нові слова. Від навантаження ви втомлюєтесь, але прекрасні результати, які ви бачите дають вам мотивацію вчитися далі.
Лінивець – ви не любите багато вчитися та загалом прикладати надзусилля. Вам підходить стиль розслабленого навчання. Час від часу ви потроху вчите німецьку, але раз за разом робите паузи. Очевидно, що такий формат не дає гарних результатів, але щось змінювати вам не хочеться.
Ви пливете за течією – ви вчите німецьку, але без запалу і мотивації. Просто через те, що вам здається, що так ви робите щось корисне. Звісно, так і є. Вивчення будь-якої іноземної мови відкриває нові можливості і розвиває нас. Але якщо ви сформуєте для себе чітку мету “для чого”, то течія точно принесе вас до гарного результату.
Перекотиполе – ви хаотичні у своїх рішення. Одного дня ви вирішуєте самостійно вчити німецьку, потім відкладаєте і займаєтесь іншими заняттями. Згодом знову повертаєтесь, але розумієте, що майже все забули. У вас відсутня системність та немає чіткого маршруту у вивченні, але фінальна ціль для вас все одно – це гарна німецька.