Привіт! Hallo!

Давайте знайомитися! Мене звати Ольга Лібентрітт, я автор україномовних курсів з вивчення німецької мови. Навчаю вивчити німецьку від А1 до В2. 

Я родом з мальовничого краю Поділля – Вінниччини та вже понад 10 років живу і працюю в Берліні. Я закінчила Уманський університет садівництва за спеціальністю “Менеджер зовнішньоекономічної діяльності”. Чотири роки проживала у Варшаві, де вивчилася на бухгалтера. 

Як же німецька мова прийшла в моє життя?

Напевно почнемо з дитинства. У перший клас я пішла в школу, де вивчали німецьку мову. Моя люба матуся вирішила, що мені потрібна англійська, тому у другий клас мене віддала в зовсім іншу школу, де я аж до закінчення школи вивчала англійську і німецька зовсім мене не цікавила.

Друга зустріч  з німецькою відбулася, коли я в університеті готувалася до практики у Великобританії. Це мав бути дуже цікавий досвід, і я з нетерпінням чекала, коли мені виповниться 18 років, щоб скористатися таким шансом. Моїм розчаруванням не було меж, коли мене повідомили, що більше немає можливості проходити практику у Великобританії, проте є можливість у Швейцарії.  Вимога – знання німецької мови на розмовному рівні!

“Яка німецька? – подумала я, – це нереально вивчити за 5-6 місяців німецьку мову, ще й під час навчального процесу,  щоб потім з легкістю спілкуватися зі швейцарцями…” Але виходу іншого в мене не було. Вивчити німецьку стало для мене великим викликом. Так і розпочалося моє вивчення німецької мови. Разом зі мною вчили всі – і мама, і тато, і менша сестричка, і котик, і песик.  

Так, я поїхала в Швейцарію і це було круто! Про свою історію переїзду в Німеччину я розповідаю на своєму YouTube-каналі Olga Liebentritt. Переходьте та підписуйтеся. Там я багато розповідаю про життя в Німеччині і допомогаю вчити мову у безкоштовних відео-уроках. 

Спочатку мені було складно говорити і розуміти німецьку, але з часом мої знання  покращилися. Сьогодні я вважаю, що це був дуже класний досвід, який допоміг мені в житті. Тоді ж я почала працювати на моїй першій роботі в Україні, яка була пов’язана з німецькою мовою. Я працювала бухгалтером на українсько-німецькій фірмі, де займалася також перекладом німецької мови. Пізніше, як і всім молодим активним людям, мені не сиділося на місці і я помандрувала до Польщі. У Варшаві я стала вивчати бухгалтерський облік, але рівень польської мови був у мене дуже низький. Проте за кілька місяців я з легкістю вже здавала презентації, реферати екзамени на польській мові. 

Для вивчення польської я використовувала також різні методи – 5 оригінальних способів вивчити іноземну мову  

 

І тут знову в моє життя увірвалася німецька мова я знайшла роботу бухгалтером  на польсько-німецькій фірмі. Мені здавалося, що німецька мене переслідує… І я вирішила, що це знак! Тому стала вже у Варшаві вдосконалювати свою німецьку.  Хоча дуже дивно було вивчати польською мовою граматику німецької. З часом я зрозуміла, що потрібно переїжджати в Німеччину, адже німецьку я знаю і перспективи майбутнього розвитку мене більше приваблювали в Німеччині.
 

Отже, із 2014 року я проживаю в Берліні, де визнала свій диплом Менеджера зовнішньоекономічної діяльності. Детальніше як підтвердити диплом в Німеччині читайте у матеріалі. Я працюю по спеціальності, щодня спілкуюся німецькою та знаю як вивчити мову швидко та ефективно. Цьому я навчаю на своїх онлайн-курсах.

У розділі База знань зібрано багато корисної інформації, яка постійно оновлюється і допоможе вам краще освоїти головні правила німецької мови!