Безкоштовні поїзди для українців, які виїжджають в Німеччину продовжує курсувати в лютому 2023 року. Ті громадяни України, які вимушено покинули свої домівки мають 90 днів в Німеччині, щоб оформити документи на тимчасове проживання. Така можливість є тільки у тих, хто в’їхав перший раз з моменту вторгнення та діятиме ще до кінця лютого.

У лютому потяг Перемишль – Гановер їздитиме по непарних числах через день. З Перемишля поїзд відправляється о 22:30 за польським часом, а прибуває до Ганноверу на приміській вокзал приблизно о 14:30 – 16:00. Поїзд може затримуватись, тому зважте на цей момент для планування наступних пересадках.

Це потяг Перемишль-Ганновер робить лише одну зупинку в Франкфурт на Одері. Тому, якщо вам підходить це місто ви можете вийти там. До Франкфурту, відповідно до теперішнього розкладу, потяг прибуватиме приблизно о 10:00.

Чи буде цей евакуаційний потяг курсуватиме в березні 2023 року буде відомо лише наприкінці лютого.

Як отримати квиток на безкоштовний потяг в Німеччину? Вам просто треба бути на платформі вокзалу в час відправки потягу. При собі мати український паспорт або інший документ підтверджуючий ваше громадянство. Першочергово місця в гуманітарному потязі надаються:

  • особам з браслетами від польського Червоного Хреста;
  • сім’ям з дітьми;
  • людям похилого віку чи з інвалідністю.

За допомогою на місці ви можете звернутися до пункту Червоного Хреста. Також до волонтерів варто звернутися, якщо ви не змогли сісти на потяг. Вам допоможуть з поселенням і посадять на наступний рейс.