Німецька не така і проста мова, а щоб вільно заговорити на ній доведеться докласти чимало зусиль.
Багато хто вважає німецьку не милозвучною та дуже грубою мовою, але це все лише стереотипи. Коли ви почнете розуміти німців і слухати надзвичайні німецькі пісні ви зміните свою думку! Обережно, можна навіть, закохатися в цю мову.
Німецька більш поширена в Європейському Союзі, а також є державною мовою в п’яти країнах — Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні та Люксембурзі. Тому практикувати німецьку можна під час подорожей Європою.
Саме зараз нагальним питанням для українців постає: – як же швидко вивчити німецьку мову? В цьому відео ви дізнаєтеся як швидко та результативно поповнити свій словниковий запас та які саме проблеми виникають у початківців.
Зрозумієте, які помилки ви виконуєте та як їх подолати, щоб швидше заговорити іноземною мовою.
Ось вам декілька підказок та порад, які доведені практикою людей та мною, які вивчали німецьку мову:
– Дивитись мультики на німецькій мові! Мова там проста і зрозуміла, завдяки цьому ви можете вивчити основні слова та короткі граматично прості конструкції. Крім того, в мультиках легко зрозуміти зміст, навіть якщо ви не знаєте слів, оскільки персонажі дуже добре передають емоції, а речі майже завжди демонструються.
– Слова, що важко запам’ятати, варто писати на самоклеючих листах, які потім приклеювати у видимих місцях – наприклад, на шафах на кухні або на дзеркалі у ванній кімнаті. Завдяки цьому ми будемо часто дивитися на них, і важкі слова будуть швидко запам’ятовуватися.
– Дивитися німецькомовні телевізійні передачі та слухати радіо. Цей метод дає хороші результати, навіть якщо, крім слухання, ви виконуєте інші дії, такі як прибирання чи приготування. Ідея полягає в тому, щоб “слухати” мову, завдяки якій легше зрозуміти розмовну мову та звикнути до акценту.
– Розширюйте свій словниковий запас із задоволенням! Якщо вам подобаються деякі німецькі пісні, шукайте їх текст у інтернеті та перекладайте їх. Нові слова, які вивчали цим методом, буде легше запам’ятати – особливо якщо ви співатимете їх.
Методи для тих, хто вже вивчав мову:
– Час від часу намагайтеся мислити по-німецьки. Наприклад, коли Ви плануєте, що купити в магазині або про те, що будете робити завтра, спробуйте побудувати ті самі речення у вашій голові німецькою мовою. Якщо у вас є проблеми з конкретним словом або граматичною конструкцією – підгляньте у словник або книгу. Ці вправи значно покращують здатність плавно будувати речення.
– Читайте німецькою мовою! Варто починати з німецької жіночої преси або легких історій, а не складних статей з газети. Найкраще використовувати власні книги та газети, тому що ви можете підкреслити невідомі слова в них, а потім записати їх значення.
– Завжди носіть зошит або записник при собі, де ви можете в будь-який час записати нові слова. Завдяки цьому ви не втратите нічого.
Пам’ятайте про це під час навчання:
– вчитися вголос!
– ключ до запам’ятовування – часте повторення;
– найважливіше – систематичність – присвятити щонайменше 20 хвилин на день навчання;
– якщо ви маєте намір навчатись протягом кількох годин, обов’язково робіть перерви (5-10 хв щогодини)
– завдяки цьому ви будете пам’ятати більше, і вам буде легше зосередитись;
– не створюйте списки слів, які треба вивчити, а краще вивчайте їх у реченнях та ситуаціях;
– якщо у вас є можливість поговорити по-німецьки – користуйтеся цим!
– знайдіть собі партнера по навчанню з яким можете практикуватися та змагатися.