Хочете дізнатися, які ж перспективи чекають на Вас після вивчення німецької мови та чому вона на сьогодні є досить важливою іноземною мовою, яку дедалі частіше починає вивчати молодь?

 

Отже, ця стаття саме для Вас!

 

Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час. 100 мільйонів людей, для яких німецька мова — рідна, живуть у Федеративній республіці Німеччині, Австрії, Бельгії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштейні.

 

Отож, представляємо для вас ТОП-5 перспектив для знавців німецької мови:

 

  1. Понад 16,5 мільйонів людей у різних куточках планети вивчають німецьку мову як іноземну, адже це мова економіки, науки та культури. Вона, так само як і англійська, є затребуваною мовою у сучасному світі. У наші дні німецька — одна з найважливіших мов у світі, мова, якою зав’язуються відносини у багатьох галузях культури та науки. Це мова міжнародного та ділового спілкування. 

 

  1. Той, хто знає німецьку, може спілкуватися з 101 мільйонами людей з усього світу. 

 

  1. Знання цієї іноземної мови  підвищує шанси на ринку праці, адже це додатковий плюс під час розгляду вашої кандидатури на омріяну професію. 

 

  1. З гарною німецькою у Вас є шанси навчатися у Німеччині. Адже німці зацікавлені в допомозі іноземним студентам, що вивчають німецьку мову та цікавляться німецькою культурою. Крім безкоштовного навчання, є багато грантів та стипендій для іноземців. 

 

  1. Культурна спадщина Німеччини та Австрії знаменита на весь світ. Німецька — це мова поетів і мислителів. Вона допоможе познайомитися з новою культурою і дізнатися про її особливості з перших рук. Ви зможете читати Гессе, Ремарка, Брехта і Енді, не кажучи вже про Гете і Шиллера, в оригіналі. 

 

 

Німецька мова багатогранна і самобутня, як і вся німецька культура. Вона прекрасно передає та підкреслює особливості і душу, як Hімеччини, так і німецької нації. Культура і творіння німецькомовного суспільства, залишили свій слід в музиці, кіно, театрі, архітектурі. Великий внесок у розвиток мистецтва, живопису, кінематографі, інших видах людської творчої діяльності. Все це разом, спонукає освоїти цю популярну іноземну мову.

Щодо її вивчення, то багато хто питає у себе: “Чи важка німецька мова у вивченні?”, “Чи все вийде у мене, вивчаючи цю іноземну мову?” Відповідь лише одна: якщо у Вас є бажання і стимул вчитися, то все неодмінно вийде!  Це не так страшно, як здається на перший погляд. Німецьку легко розуміти на слух: правило “як чується, так і пишеться” в більшості випадків працює безвідмовно. Головне – не дозволяти невпевненості та ліні побороти себе.

Спробуйте полюбити цю мову і вона обов’язково відповість вам взаємністю!