Українці, які найближчим часом прибуватимуть в Берлін, зможуть залишитися у тимчасовому таборі в колишньому аеропорту Тегель. Там обладнають намети на льотному полі.

Хоч війна в Україні триває вже дев’ятий місяць українці досі продовжують виїжджати. Багато людей приїжджають в Німеччину через настання зими і енергетичну кризу, яка відбувається зараз в Україні. Влада Німеччини передбачає, що через це кількість нових біженців може зрости.

Від початку війни, Німеччина відкрила два термінали у Тегель. Там облаштували головний̆ центр реєстрації̈ та подальшого перенаправлення для українців біженців, які шукали захист.

Тепер до відкриття готують третій термінал, у якому будуть зустрічати українців. Там  встановлюють 900 ліжок. Також планують обладнати обігрівачами два великі намети на літньому полі.

Всього в аеропорту Тегель планують розмістити приблизно 3 600 українців, які будуть прибувати у Берлін.

На сьогодні у берлінському аеропорту Тегель розмістили приблизно 1 500 українських біженців, переважно це матері з дітьми. Влітку приблизно 400 переселенців проживало там у модульних будинках.

У Німеччині кількість українців перевищила 1 млн людей. Минулого тижня глава асоціації міст Німеччини розповів, що у багатьох містах країни не залишилося вільного житла для біженців.