Відправити речі, передати ліки, надіслати подарунки рідним. З цими питаннями стикаються тисячі людей, які зараз живуть в Німеччині і мають родину в Україні. Ділимося з Вами найпоширенішими способами пересилки посилок з Німеччини в Україну та навпаки.

Укрпошта  

З 1 квітня українцям пропонують знижку 60% на відправлення посилок з України до Німеччини.

Дізнатися актуальні тарифи та всі деталі можна у найближчому відділенні Укрпошти в Україні або онлайн на сайті чи в додатку. Зверніть увагу, що при оформленні накладної онлайн клієнт отримує додаткову знижку у 3%.

Головна пошта Німеччини

Deutsche Post AG — найбільша компанія у світі, яка надає логістичні послуги. Цією поштою можна відправити все, що вам потрібно від документів до речей та сувенірів. На цій сторінці Deutsche post ви зможете ознайомитися із точними габаритами посилок та розрахувати іхню вартість.

Для приватних клієнтів це може бути:

DHL на початку серпня знову відкрила деякі свої офіси в Україні. Розрахувати відправлення та ознайомитися із цінами можна на їхньому сайті тут. Відправляючи посилки компанією Deutsche Post в Україну, до адресата вона доставлятиметься вже Укр Поштою з кордону. Відслідковувати свою посилку ви можете на сайті німецької пошти та потім на українській стороні, а також на міжнародному ресурсі Parcel.

Якщо у Вас є питання, ви хочете вчити німецьку – звертайтеся в Інстаграм Ольга Лібентрітт.

Ukraine express

Не така популярна та крупна компанія як DHL, але добре справляється із своїми обов’язками.  Це зручний сервіс для замовлення одягу закордону. Можна відправіти невелиці посилки за лояльними цінами. Для цього вам потрібно зареєструватися на їхньому сайті або завантажити додаток, це можна зробити тут.  Останні новини про ціни та умови дізнатися можна на їхньому сайті.  

Німецький Meest

Ця компанія відома багатьом і в Україні. Ознайомитися із їхніми пропозиціями можна на сайті Meest, який постійно оновлюється. Майте на увазі, що відправити можна посилки тільки у картонних коробках вагою до 50 кілограмів. Термін доставки зазвичай від 10 до 14 днів.

Запрошуємо вас приєднатися до нашого каналу в Telegram за посиланням 

Автобусні перевізники

Цей спосіб мабуть найпоширеніший серед українців та найпростіший. Бо доставка передачі займає найменше часу і швидко потрапляє як з Німеччини в Україну, так і навпаки. Головне в цьому способі обирати надйного перевізника, якому ви зможете довірити ваші речі. Уважно перевіряйте всі деталі при відправці вашого багажу, впеніться, що пеервізник працює офіційно і гарантує надійність вашої посилки.

Якщо ви наразі потребує зробити паспортні документи в Німеччині і не маєте змоги поїхати в Україну, то пропонуємо вам прочитати цю статтю на нашому сайті. Це може бути корисно для вас.