Щоб полегшити своє проживання в Німеччині використовуйте зручні та корисні ресурси та додатки. Бо якщо володієш інформацією, то керуєш своїм життям і робиш його зручним ✅

Список корисних ресурсів на різні випадки життя:

Deepl.com – онлайн-перекладач. Він гарного працює і подекуди краще ніж гугл-перекладач. Також має функцію перекладу по фото.

DB Navigator – тут зручно дивитись розклад транспорту. Також купувати квиток через їх додаток дешевше ніж в автоматі на зупинці.

BVG – транспорт по Берліну. Порада – купувати квиток через додаток або ж оформити абонемент, який до кінця квітня коштує 29€. З травня є можливість змінити цей абонемент на квиток по всій Німеччині за 49€ на місяць.

Check24 – пошук і порівняння цін. Одразу видається добірка з найвигіднішими пропозиціями.

Idealo – схожий додаток для порівняння цін, але для пошук товарів. Наприклад, якщо хочете купити техніку в магазині, заходьте на цей сайт і дивіться, де вона коштуватиме найдешевше.

Doctolib – сервіс для пошуку лікарів, можна онлайн записатись на прийом до фахівця в вашому районі.

TransferGo, PayPal – зручні сервіси для миттєвої оплати або відправки грошей в Україну. Завдяки TransferGo я можу оплачувати свого психолога в Україні!

Lieferando, Wolt – служби доставки їжі.

Gorillas, Flink – доставка продуктів з супермаркету.

Too Good To Go – ресторани і кафе розпродають продукти за зниженою ціною під кінець дня.

MAYD – доставка ліків додому навіть у вихідні, коли всі аптеки зачинені.

eBay Kleinanzeigen – аналог українського OLX. На сайті багато вживаних речей, а також різних речей німці пропонують безкоштовно. 

Vinted – додаток для продажу одягу. Тут часто можна знайти не дорогі оригінальні речі. Аналог українському сайту «Шафа».

Treatwell – пошук майстрів для краси. Манікюр, перукар, масаж, епіляція.