Багато українців переїхали до Німеччини після початку повномасштабного вторгнення. За півтора роки, які триває війна люди повертаються додому. Не зважаючи на продовження військової агресії та небезпеки, яка досі залишається в Україні переселенців все одно повертаються до свої домівок.

Звісно багато українців залишаються закордоном і вже встигли за цей час добре облаштуватися в новій країні, дехто вже знайшов роботу, пішов вчитися і навіть вивчили на достатньому рівні німецьку мову. Це все є запорукою жити в Німеччині повноцінне життя і планувати успішне майбутнє.

Сьогодні хочемо з вами поділитися сімома причинами, чому ж варто або чому українці обирають лишитися в Німеччині і не хочуть повертатися в Україну.

  1. Перше – це допомога по безробіттю. Це можливість отримувати від держави матеріальну допомогу на життя, і цих коштів вистачає для забезпечення адекватного рівня життя.
  2. Друге – це соціальна захищеність. Сюди входить і достойна пенсія, це підтримка від держави у будь-яких складних ситуація, наприклад батькам і матерям, які самостійно виховують дітей, це допомога у разі втрати роботи, підтримка у лікуванні та багато іншого.
  3. Третє – це німецька мова, бо якщо ви її вивчили або вчите, то вам відкриються багато можливостей для роботи, освіти і розвитку не лише в Німеччині, а й в багатьох країнах Європи, оскільки німецька мова вважається однією з найпоширеніших мов у всьому світі.

Більше переваг життя в Німеччини дивіться у відео Ольги Лібентрітт.

На каналі ви також знайдете багато інших цікавих та корисних відео про життя та закони в Німеччині, а також зможете передивитися безкоштовні уроки вивчення німецької мови. Приємного перегляду.