Топ-5 причин чому варто відвідати Берлін

1. Музеї. В Берліні налічується близько 50 музеїв. В самому центрі Берліну є так званий музейний острів, що внесений в світову спадщину ЮНЕСКО, першим був відкритий Берлінський музей. У період Другої світової війни більше 70% острова було знищено і відновлено вже після 1999 року. На даний час острів має 5 найпопулярніших музеїв, де зберігаються дуже цінні і раритетні пам’ятки історії та мистецтва, а також відбуваються світові мистецькі виставки.

    2. Архітектура Берліну унікальна, адже серед новобудов міста, що виконані в особливому стилі, зустрічаються пам’ятки архітектури середньовіччя. Саме таке поєднання робить Берлін особливим для любителів архітектури, адже йдучи по вулиці, не знаєш, що очікує вас – історична пам’ятка чи будинок у стилі модерн.  Також цікавим фактом є те, що центр Берліну поєднує будинки забудов часів Гітлера та будинки, які спроектовані СРСР і дуже схожі на квартали Києва чи Москви.

3. Зелені зони, парки та місця відпочинку, яких в Берліну нараховується понад 2500тис, заслуговують особливої уваги. Зелені зони відпочинку разом з озерами та каналами займають 30% площі Берліну.  Цікавий факт, що самі жителі міста попри те, що вважають його найбруднішим містом, також стверджують, що Берлін одне з самих зелених міст Європи. Найбільший і найстаріший парк Берліну – це Тіргартин. На другому місці за величиною знаходиться Трептов-парк. Особливої уваги заслуговує Ботанічний сад – штучно створений сад, що має велику кількість різноманітних екземплярів рослин та дерев. Доречі, він є одним з найулюбленіших місць відпочинку берлінців.

4. В Берліні знаходяться дв доволі старі зоопарки –  Берлінський зоологічний сад, що є найстарішим в Німеччині, а колекція тварин – найбільшою, та зоопарк  Фридрихсфельде, який  має найбільшу площу у Європі.

5. Останньою п’ятою причиною чому варто відвідати Берлін – є різноманітна їжа. Адже, Берлін – це нескінченний фестиваль вуличної їжі. В період з четверга по неділю в місті проходить до семи ярмарків чи фестивалів їжі. Так, як в Берліні живуть люди з різних куточків світу, тому випадає чудова нагода спробувати справжні смаколики з усього світу. Можна також відвідати цікавий формат так званих «Пляжних вечірок», які проводять власники вуличної їжі, що не мають сталого місця продажу. Вони влаштовують вечірки з фастфудом і веселою розважальною програмою до самого ранку.

А ви були вже в Берліні? Що цікавого бачили? – пишіть в коментарях 😊