Німеччина – один з цікавих напрямків Європи, перераховувати її пам’ятки та красоти можна майже нескінченно. Сьогодні продовжую тему і публікую міні-гайд найкрасивішими місцями, які варто відвідати.

 

Я відвідала вже 6 з них, а ви скільки?


   Schloss Neuschwanstein – романтичний замок Короля Людвіка II, знаходиться недалеко від австрійського кордону. Сьогодні є популярною пам’яткою серед туристів з усього світу, тому що у будь-яку пору року замок незмінно чарівний.


   Kölner Dom – римо-католичний готичний собор в Кельні. Відома пам’ятка не належить ні державі, ні Церкві. Офіційним власником Кельнського собору в Німеччині є … сам Кельнський собор!


   Brandenburg Tor – Брандебурські ворота в Берліні, яким вже 225 років. Це символ Німеччини на всі часи. Так, як у Парижі Єйфелева вежа.


   Frauenkirche – Фрауенкірхе в Дрездені, одна із найбільших лютеранських церкв Німеччини. В роки Другої світової війни пережила найсильніше бомбардування. Церкву буквально по шматочках почали відновлювати лише в 90-і роки, а офіційне відкриття нової будівлі відбулося  вісім років тому. Зараз це одна з найкрасивіших і відвідуваних визначних пам’яток Дрездена.


   Altstadt Heidelberg – старовине місто в Хайдельберг, туристична перлина Німеччини. Місто розташоване в долині річки Неккар, є батьківщиною найстарішого університету Німеччини (1386 р.) чверть населення є студенти. Це дійсно академічне місто з довгою і багатою історією в сфері освіти.


   Hamburger Hafen – один із найбільших портів в Гамбургу, де розміщений великий припортовий ринок, якому близько 100 років. Не дарма Гамбург називають Північною Венецією – в місті 2400 мостів, на порядок більше, ніж безпосередньо в Венеції.


   Zugspitze – найвища гора Німеччини (2962м). На вершині гори проходить кордон між Німеччиною й Австрією. Потрапити нагору можна з обох країн, але з боку Німеччини це набагато цікавіше.


   Schloss Sanssouci – відомий замок Фрідріха Великого, який знаходиться в Потсдамі. Це ідея Фрідріха гармонії між людиною і навколишньою природою, Виноградні тераси Сан-Сусі утворюють ядро парку, яке вінчає невеликий замок, який Фрідріх Великий називав своїм маленьким виноградарським будиночком.


   Holstentor – середньовікові ворота Любека, пам’ятка архітектури стилю «цегляна готика». Це одні з двох міських воріт міста Любека, що залишилися. Побудовані ще в далекому в 1464 році, наразі є музеєм.

   Museumsinsel – музейний острів в Берліні, де розміщений ряд знаменитих берлінських музеїв, що занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. На музейному острові знаходяться 5 чудових музеїв і Німецький кафедральний собор. Це дійсно унікальне місце.

Плануєте поїздку до Німеччини? Зберігайте на замітку!