Німеччина багато років привертала увагу українських заробітчан. Українці приїжджали на сезонні роботи та назад поверталися в Україну. Зараз пошук роботи в Німеччині для українців став ще більш актуальнішим. Але перепоною для пошуку роботи є незнання мови.

Ми підготували список вакансій, де високий рівень мови є необов’язковим. Але в будь-якому випадку мати елементарні знання мови завжди вітаються і будуть значною перевагою для працевлаштування.

Професії в Німеччині без знання мови:

  1. Різноробочі

Потреба у фізичній праці завжди залишається актуальною. І отримати таку роботу українцям буде найлегше. Хоча сама робота є незлеглих. Різноробочі потрібні практично всюди: на промисловість, будівництво і на малі виробничі підприємства.

  1. Догляд за людьми похилого віку

Доглядальники за похилими людьми завжди потрібні в Німеччині. Такі люди потрібні як в клініки, так і приватно. Якщо влаштовуватися в лікарню або … знати німецьку хоч на базовому рівні буде потрібно. У цьому вам допоможе розмовник для доглядальниць. Тисніть, щоб ознайомитися.

  1. Прибирання

Серед популярних професій у біженців у Німеччині є вакансії прибиральників. Ніяких спеціальних навичок та знань тут не вимагають.

  1. Будівництво

Будівельники в Німеччині теж важливі і потрібні. І робота буде для кожного: як і для спеціаліста, так і для простого робочого. Робота на будівництві здебільшого має сезонний характер і в теплу пору року потреба в спеціалістах значно вища ніж взимку.

  1. Торговельні перевезення

В Німеччині завжди потрібні водії для розвезення продуктів, товарів та різного обладнання. Наймають водіїв великі логістичні компанії і малі підприємці, які мають власні фірми. В цій сфері робота є постійно і відсутня сезонність.

  1. Промислові підприємства

У цьому випадку вибір професій/вакансій дуже широка. Потрібні механіки, електрики,   слюсарі, монтажники. Зарплата у різних спеціалістів буде різнитись, все залежить і від досвіду роботи, і від підприємства та безпосередньо обов’язків.

  1. Робота на складах та заводах

Українці також можуть знайти роботу на заводах та складах. Це один з найпопулярніших напрямків для роботи без знання мови. Можна влаштуватися пакувальниками, сортувальниками, вантажниками.

  1. Готельно-ресторанний бізнес

На роботу потрібні: офіціанти, помічники на кухню, прибиральники, мийники посуду. Знову ж таки зарплата буде відрізнятись. Тому що у кожному випадку вимагатимуть інших навичок чи досвіду. Також працюючи у цьому бізнесі можна розраховувати на чималі чайові.

  1. Харчова промисловість та робота в супермаркетах

В порівнянні до інших вакансій пропозицій без знання мови в цьому напрямку буде менше. Тим не менш роботу можна знайти м’ясником, фасувальником, на викладку товарів в магазинах.

  1. Сільське господарство.

У цій сфері зазвичай багато вакансій і роботу можна знайти швидко. Але працювати прийдеться важко. На вибір є багато вакансій: збір врожаю, робота в теплицях, догляд за тваринами на фермі.

Що обрати залежить тільки від вас. Обирайте той напрямок, який буде вам найближчим до душі і зможе приносити не лише гроші, а й задоволення.