Розпочнемо із прізвища Дастлер.
Знаєте хто це?
1️⃣ & 2️⃣Рудольф та Адольф Дастлер започаткували в 1924 році фірму Дастлер, яка займалася виробництвом взуття.
Проте через кілька років брати Дасслер розірвали відносини і утворили власні компанії Adidas i Puma.
Adidas походить від перших трьох літер прізвиська молодшого брата Адольфа «Adi» і трьох перших літер прізвища (Das) засновника фірми Адольфа Дасслера, (Adolf Dassler). Старший брат Рудольф Дасслер за таким самим принципом назвав свою фірму Руда, а потім переіменував її в Puma.
Рекомендую переглянути фільм про історію створення.

У вас був телефон Siemens? У мене так!
3️⃣ Отож, засновником фірми є відомий німецький інженер, винахідник, учений, примітний політичний і громадський діяч Вернер Сіменс. До речі, німецькою правильно Зіменс
Siemens AG – другий у світі та найбільший у Європі міжнародний концерн, що працює у галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв’язку та світлотехніки.

А як щодо холодильника чи пральної машини Bosch?
4️⃣ Bosch Robert заснував 1886 році фірма, яка до сьогодні є однією із найбільших в Європі виробників продукції в таких галузях: машинобудування, автомобільні вузли та комплектуючі, виробництво інструментів, діагностичних та керуючих механізмів та пристроїв; будівельна та побутова техніка; теплова та солярна техніка; системи зв’язку та безпеки.

5️⃣ Йо́ганн-Во́льфґанґ фон Ґе́те (Johann Wolfgang von Goethe)
— німецький поет, прозаїк, драматург, мислитель і натураліст.
Вважається засновником сучасної німецької літератури
Вже на початку XIX ст. Ґете був широко відомий в Україні. 1827 року він був обраний почесним членом Ради Харківського університету.
Багато творів перекладено на українську мову, один із найважливіших творів, над яким Гете працювати майже все життя – це „Фауст“.

А як з модою у вас? Сукню чи костюм фірми Boss маєте?
6️⃣ Hugo Boss заснував свою компанію в Метцингені в 1923 році, через кілька років після закінчення Першої світової війни, в той час, коли майже вся Німеччина була в стані економічного колапсу.
Перед і під час Другої світової війни, компанія Босса виготовляла уніформу і цивільний одяг для солдатів і офіцерів Вермахту, а також і для інших урядових органів нацистської Німеччини, включаючи і «СС».

Сьогодні Hugo Boss AG (Гуго Босс) — німецький дім моди, виробник одягу і супутніх товарів

Якщо є костюм від Boss, то варто придбати Porsche

7️⃣ Датою заснування компанії вважається 1931 рік, коли інженер-механік Фердинанд Порше відкрив власне конструкторське бюро.

Porsche – німецька автобудівна компанія, штаб-квартира компанії знаходиться в Штутгарті, основні заводи в Штутгарті і Лейпцигу.
Сьогодні головою наглядової ради компанії є — Вольфганг Порше, внук Фердинанда Порше.