Козоріг
Наступного тижня чудовий час, аби спілкуватися німецькою. Знайдіть людину, з яким ви зможете спілкувалися. Є можливість, що ви матиме гарні знайомства. Головне не бійтеся розмовляти. Тиждень обіцяє бути цікавим. Те, що давно вам не давало спокою, ймовірно скоро вирішиться на вашу користь.

Водолій
Будьте обережними з граматикою, оскільки останнім часом ви оминали увагу повторення правил. Цей тиждень саме час все повторити. Ваш розум відкритий до нових знань. Не нехтуйте будь-якими знаками, які можуть означати вдачу в майбутньому.
Порада на наступний тиждень: щоб позбутися стресу – просто розслабтесь. Серіал німецькою мовою – гарний спосіб відпочити.

Риби
У голові з’явиться чимало цікавих та оригінальних ідей, але не забудьте про німецьку. Якщо втратите пильність доведеться надолужувати вивчене. На наступному тижні у вас є всі шанси стрибнути на крок вперед у вашому рівні. Будьте наполегливі і у вас все вийде.

Овен
Саме час почати займатися граматикою та збільшити практику мовлення. Спробуйте завести нові знайомства і вивчіть нову лексику для дружніх розмов. Прогрес буде йти в рази швидше й легше, ніж зазвичай, та піде на користь вашим мовним навичкам. Якщо вас щось запитуватимуть на вулиці – не лякайтесь відповідати. Для вас можуть відкритися нові можливості.

Телець
Це буде складний тиждень, але у вас все вийде. Слова можуть не запам’ятовуватись і правила здаватимуться важкими. Головне – зберегти спокій і холодний розум. Не піддавайтеся емоціям, адже вони лише заважають. Не нервуйте і продовжуєте вчитися далі. Якщо ви проявите наполегливість, доля вас обов’язково віддячить приємним сюрпризом.

Близнюки

Будьте терплячі і не піддавайтесь дрібним невдачам. Найкраще рішення для вас – це розмірене і наполегливе навчання. Будьте уважні до правил і граматики. Цього тижня вам може здатися, що у вас все йде не так, не за планом і повільно. Дайте собі час, наберіться терпіння і ви обовязково досягнете мети. Головне не втрачайте мотивації. 

Рак
Будьте ображеними й тактовними у висловленні думки, під час спілкування з німцями це особливо стане в пригоді. Посміхайтеся, не соромтеся заводити нові знайомства і вести діалоги. Приділіть час відпочинку за легким серіалом німецькою. Вам потрібно розслабитися, тоді вивчення німецької буде легким і ненапруженим. На цьому тижні протипоказано лінуватися.

Лев
Ваш словниковий запас вимагає постійної роботи. Пам’ятайте це й шукайте способи як вивчити пару нових слів, а також не нехтуйте вправами з граматики. Тиждень виявиться виснажливим, але продуктивним. На вихідних знайдіть час побалувати себе смачним брецелем. 

Читайте також: 5 оригінальних способів вивчення німецької [іноземної] мови. 

Діва
Відкладіть всі справи, присвятіть час для німецької. Це саме те, що вам знадобиться для майбутнього успіху. На цьому тижні є шанс покласти гарний початок в розумінні німців. Головне – це не втрачати шанси долі, посміхатися і повторювати слова. Будьте готові до приємного сюрпризу долі.

Терези
Тиждень обіцяє нові звершення, Ваші відносини з німецькою стануть ближчими, а якщо їх немає, то неодмінно з’являться. Бо саме час почати вчити німецьку. Пам’ятайте, лінь зараз може тільки нашкодити. Найкращий спосіб покращити якість розмовного рівня – не чекати на диво, а записатися на розмовний клуб і почати практику. Якщо будете активними, то обов’язкової отримаєте винагородження.

Скорпіон
Якщо хотіли зробити паузу і закритися у власних переживаннях – зараз для цього точно не час, адже легко втратити подарунки долі. Можете проґавити шанс на нові знання в круті знайомства. Якщо почнете щось вчити, то легко з усім впораєтеся. Справ багато, але не відкладайте їх, у вас все вдасться.

Стрілець
Подбайте про себе і забудьте про страхи говорити. Читання новин, музика, радіо і серіали німецькою мовою вам дуже допоможуть покращити ваш рівень. Чудовий тиждень, щоб спробувати налагодити режим дня. Виділіть час, коли ви щодня займатиметесь німецькою. Спробуйте позбавитися ліні. Бо якщо ви прикладете трохи зусиль, у вас все неодмінно вийде, бо зірки на вашому боці.

Читайте також: Оформлення листів в Німеччині: як правильно підписати конверт?

*гороскоп не має астрологічного значення, а несе виключно мотиваційно-розважальний характер. а головна порада – це вчіть мову, не зупиняйтесь і ви точно матиме результат.