Дуже часто на вулицях міста і в громадських місцях зустрічаються старші пари, які так ніжно і чуттєво тримаються за руки. І в мене завжди на обличчі з’являється посмішка й інколи тремтять сльози на очах…Це так зворушливо і мило.

Ці подружжя пронесли свої відносили через роки. І коли  дивися на 60-70-річну доглянуту пані та поруч такого ж сивочолого пана, яких не зламали різні характери, погляди, виховання, можливо і зради, то мимоволі віриш у вічне кохання…

Насправді вони є великою мотивацією  жити щасливо і вірити в те, що можна в шлюбі прожити довго. Найбільше мене вражає те, що чоловік завжди знаходить біля своєї дружини – тримає її сумочку, лагідно поправляє зачіску, може годинами чекати її в торговому центрі або ж разом вибирати сукню. І це не поодинокі випадки, таких відносин тут більшість.

Надихнули мене написати цю статтю, звичайно, подружжя, які сиділи біля мене в аеропорту Берліну. Чоловік мав років 70 і був одягнутий в класичному стилі – біла сорочка, джинси та гарне дороге взуття. Хоча спочатку мою увагу привернула вишукана старша пані теж приблизно того ж віку. Вона мала задбане волосся світлого кольору, яке ледь торкалося її плечей. Зі спини можна було подумати, що панянка має років 20-30. І до речі, це тут не рідкість. Вік жінки видає, звичайно, її обличчя.

Одягнута пані була відповідно до стилю свого чоловіка – світло-голуба блюза, яка дуже гарно пасувала до небесних очей і макіяжу, в темні джинси й елегантні кросівки. В його долонях знаходилася її рука, він ніжно пестив її та щось натхнено розказав, дружина уважно слухала і кивала головою. Оголосили посадку на їх літак. Чоловік взяв дві валізи, і вони пішли. Дружина не мала нічого в руках. Я ще довго дивилася їм в слід і думала про вічне …

 

Читати також Чи варто переїжджати за кордон?