Ще кілька років тому я навіть не могла собі уявити, що так швидко зможу подорожувати світом та відвідаю Париж, Венецію, Барселону та інші міста. А жити буду в самому Берліні. Адже до 19 років далі Вінниці ніде не була, навіть в Одесу на море поїхала перший раз у 21 рік.

Тоді я ще не розуміла, що знання іноземних мов відкриває стільки можливостей. Мені, в першу чергу, було необхідно хоча б трохи навчитися спілкуватися німецькою, щоб поїхати на практику у Швейцарію. Чому я обрала практику у Швейцарії можна прочитати тут.

Після Швейцарії я зрозуміла, що знання іноземної мови – це квиток у майбунє, який допоможе здійснити мої мрії.

Звичайно, мені теж не все так легко вдавалося.

Слова не могла запам’ятати, навіть придумала 5 різних способів, як швидше вчити слова.  Граматику не розуміла, але лише за допомогою праці та щоденних зусиль над собою протягом багатьох років мені вдалося вивчити кілька іноземних мов, які відкрили мені світ з іншої сторони. Отож, якщо ви вчите іноземну та вам важко, пам’ятайте, що це так у всіх.

Зараз я розумію, що це все не дарма.

Взяти квиток на літак та полетіти на вихідні в іншу країну — це, напевно, мрія кожного, яка у мене вже здійснила.

Вивчи німецьку мову зі мною  –  тисни тут  та дізнайся як це можна зробити вже сьогодні. Поповни ряди спеціалістів зі знанням іноземної мови та подорожуй по світу вільно.

Відкриваю для вас нову рубрику про подорожі на своєму блозі, щоб ще більше мотивувати всіх розвиватися та зрозуміти, що, приклавши зусиль, все можливо!

Пропоную переглянути відео моєї подорожі до Венеції та прочитати 7 причин, чому варто відвідати саме це місто.

Топ-7 причин чому необхідно відвідати Венецію

1. Казкове місто на воді, яке розташоване на більше як сотні островів, які з’єднані між собою містечками
2. Місто-пам’ятник. Майже кожна будівля може претендувати на звання історичної
3. Місто-музей. Старовині будинки, вузенькі вулички, пам’ятати архітектури подібні більше до музею, як до міста
4. У Венеції своє натхнення черпали Гете, Шекспір, Данте, Хемінгуей та інші
5. З кожним роком Венеція тоне, що дуже занепокоює місцевих жителів. Тому варто вже сьогодні спланувати свою подорож до цього міста, адже наступного року її може не бути
6. Венеція — одне із найбільш відвідуваних міст у світі, куди кожного року приїздить близько 20 мільйонів людей
7. Особливої уваги заслуговують водні автобуси — вароретто, на яких можна цілий день кататися та милуватися всією красою